Siódmy Października

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

 

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, wystawienie N. Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna razem z nabożeństwem różańcowym o godzinie 17.45. W zakrystii i kancelarii parafialnej zapisujemy kandydatów do bierzmowania.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej w kaplicy chrzcielnej św. Wawrzyńca przygotowanie do chrztu rodziców i rodziców chrzestnych.

W środę o godzinie 17.45 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem różańcowym.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą sobotę 13 października różaniec razem z nabożeństwem fatimskim o godzinie 17.00. Po różańcu procesja.

W najbliższą niedzielę po wieczornej Mszy Świętej w kaplicy M. Bożej spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej.

Najbliższa niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Papieska. Przed kościołem woluntariusze będą zbierać ofiary na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.

W najbliższą niedzielę taca na dom św. Siostry Faustyny.

Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na renowację naszej świątyni i przygotowanie jej do konsekracji. W minionym tygodniu zostały zamontowane wyświetlacze tekstów, oraz zacheuszki. Przedstawiają one symbole 4 ewangelistów i w tych miejscach ściany świątyni będą namaszczane olejem krzyżma podczas uroczystości konsekracji kościoła. Odnowiony został chór.