Osiemnasty Listopada

Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła

Dziś niedziela konsekracji naszej świątyni. Rano Msze Święte są o godzinie 7.00 i 8.30.

Główna Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11.30. Mszy Świętej przewodniczył będzie J. Ekscelencja ks. Biskup Romuald Kamiński – Ordynariusz naszej diecezji. Po zakończeniu Mszy Świętej na placu przed kościołem będzie ustawiony duży namiot, w którym będzie można poczęstować się ciastem, wypić herbatę czy kawę.

Konsekracja świątyni jest zwieńczeniem wysiłków wielu pokoleń parafian. W tym roku minęło 90 lat od rozpoczęcia budowy kościoła.

Wieczorna Msza Święta będzie o godzinie 18.30 a po niej wieczór uwielbienia i uwielbieniem Boga zakończymy dzień konsekracji świątyni.

Ofiary składane na tacę są przeznaczone na seminarium duchowne.

W poniedziałek przypada 7 rocznica święceń biskupich ks. Biskupa Marka Solarczyka. W naszych modlitwach będziemy powierzać dobremu Bogu dostojnego jubilata. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja

Najświętszego Sakramentu.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej w kaplicy chrzcielnej przygotowanie do chrztu dla rodziców i rodziców chrzestnych.

We środę o godzinie 18.00 w kaplicy M. Boskiej Nowenna i Msza Święta.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 13.00 wystawienie N. Sakramentu, adoracja i akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Po wieczornej Mszy Świętej inauguracyjny koncert naszego parafialnego chóru – serdecznie zapraszamy!