Dziesiąty Lutego

Piąta Niedziela Zwykła

Dziś po wieczornej Mszy Świętej w dolnym kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.

Dziś można przekazać makulaturę na misje.

W poniedziałek w Liturgii wspomnienie M. Boskiej Z Lourdes. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Jest obchodzony jako, Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach będziemy polecać wszystkich chorych i potrzebujących opieki jak również wszystkich, którzy opiekują się chorymi.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej i Msza Święta.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę o godzinie 17.45 w dolnym kościele przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas 8.00, natomiast po Mszy Świętej wieczornej dla klas III gimnazjum.

Porządek kolędy od 11 do 14 lutego:

Poniedziałek 11 lutego ul. Korkowa 163A numery od 159 do 182 i ul. Korkowa 161A.

wtorek 12 lutego ul. Korkowa 161 B, C i G.

Środa 13 lutego ul. Korkowa 159 A, B i C.

Czwartek 14 lutego pójdziemy z kolędą do tych rodzin, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie.

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów o terminie kolędy, jak również o odprowadzenie księży do sąsiadów. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na spłacenie należności za prospekt organowy i renowację ławek i kaplicy św. Wawrzyńca