Siedemnasty Lutego

Szósta Niedziela Zwykła

Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas ósmych dziś o godzinie 17.45 w dolnym kościele. Po wieczornej Mszy Świętej przygotowanie dla uczniów klas trzecich gimnazjum również w dolnym kościele.

Przed kościołem uczestnicy Drogi Neokatechumenalnej zapraszają na katechezy, które będą głoszone w dolnym kościele w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.30. Są one adresowane do ludzi oddalonych od kościoła, poszukujących sensu życia, zagubionych w wirze codzienności. Początek jutro 18 lutego o godzinie 19.30 w dolnym kościele – zapraszamy.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Przygotowanie rodziców i rodziców chrzestnych do sakramentu chrztu św. we wtorek po wieczornej Mszy Świętej w kancelarii parafialnej.

We środę o godzinie 18.00 w kaplicy M. Boskiej Nowenna, po niej Msza Święta.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W tym tygodniu zakończyliśmy kolędę. Bardzo dziękujemy za życzliwość okazywaną nam podczas wizyt i wspólną modlitwę. Niech Boże błogosławieństwo otacza wszystkich naszych parafian. Szczęść Boże!

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!

Do Ewangelii: Być ewangelijnym ubogim, to być bogatym u Boga, przepełniony Bogiem. To tak jakby nie mieć nic, a posiadać wszystko, to tak jakby nie należeć do nikogo, a być wszystkim dla wszystkich – jak Jezus.