Siódmy Kwietnia

Piąta Niedziela Wielkiego Postu

Dziś rozpoczynamy rekolekcje. Nauki rekolekcyjne głosi ks. Wojciech Prawda. Po Mszy Św., o godzinie 13.00 Gorzkie Żale z procesją eucharystyczną. Jutro i we wtorek nauki rekolekcyjne na Mszach Św., o godzinie 9.00 i 18.30. Spowiedź Św., dziś podczas Mszy Św., a w poniedziałek i wtorek od godziny 8.30 i 18.00 Prosimy tak zaplanować zajęcia żeby odprawić rekolekcje. Od Środy rozpoczną się rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 195 i Gimnazjum według ustalonego porządku.

Pod chórem Panie z bractw parafialnych sprzedają paschaliki Caritas.

Rodzice uczniów, którzy wyjeżdżają z ks. Patrykiem na kolonie proszeni są o odbiór regulaminów i kart wyjazdu. Ojcowie obłóczonych ministrantów proszeni są o kontakt z ks. Patrykiem.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna i Msza Święta.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

O godzinie 17.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci ; o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla Młodzieży i Dorosłych.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Msz Świętej. Palmy w tym roku przygotuje schola.

W sobotę 13 kwietnia wieczorna Msza Święta z Niedzieli Palmowej z udziałem wszystkich wspólnot neokatechumenalnych.

W najbliższą niedzielę w dolnym kościele o godzinie 17.45 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza a po wieczornej Mszy Świętej grupa starsza.

Z racji rekolekcji w tym tygodniu kancelaria parafii będzie czynna w godzinach od 17.00 do 18.00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z księdzem pełniącym dyżur>