Dwudziesty Pierwszy Kwietnia

Niedziela Zmartwychwstania

Na radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego, zechciejcie przyjąć drodzy bracia i siostry najlepsze życzenia: zdrowia, pogody ducha, umocnienia w wierze, nadziei i chrześcijańskiej miłości, którą przynosi Pan Jezus Zmartwychwstały. Niech Jego chwała wypełnia nasze dusze i serca. Szczęść Boże na całe święta wielkanocne.

Jutro drugi dzień w Oktawie Wielkanocy. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na KUL.

W środę o godzinie 12.00 Mszą Świętą rozpoczną się Uroczystości pogrzebowe śp. Marka Tarnowskiego. Przewodniczył im będzie Ks. Kardynał Kazimierz Nycz Metropolita Warszawski.

We środę o godzinie 18.00 w kaplicy M. Boskiej nowenna i Msza Święta.

W czwartek przypada dzień imienin ks. Biskupa Marka Solarczyka. W naszych modlitwach będziemy pamiętać o Księdzu Biskupie.

W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania można spożywać pokarmy mięsne. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Najbliższa Niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W Niedzielę Miłosierdzia, taca jest przeznaczona na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji.