Piąty Maja

Trzecia Niedziela Wielkanocy

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, wystawienie N. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna razem z nabożeństwem majowym po wieczornej Mszy Świętej.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. O godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem majowym.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W sobotę Uroczystość N. Maryi Panny Łaskawej – Głównej Patronki Warszawy. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.

Nabożeństwa majowe w dni powszednie są odprawiane w naszej Parafii o godzinie 18.00. W niedzielę po wieczornej Mszy Świętej.

W najbliższą niedzielę przed kościołem przedstawiciele Integracyjnej Szkoły Podstawowej działającej przy Parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym w Warszawie będą zbierać ofiary na rozbudowę szkoły, w której uczą się między innymi dzieci z autyzmem.

W najbliższą niedzielę po Mszy Św., o godzinie 11.30 spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci klas IV ze Szkoły „Króla Maciusia”.

W najbliższą niedzielę taca na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!

W poniedziałek 13 maja po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwo Fatimskie razem z majowym. Jak będzie dobra pogoda procesja będzie na zewnątrz kościoła.

Do Ewangelii: „A gdy spożyli śniadanie Jezus rzekł do Szymona Piotra, czy miłujesz Mnie więcej niż inni?” Czy miłuję Jezusa więcej niż inni? Na ogół mamy nieskrywany żal do Jezusa, że innych kocha więcej niż mnie, gdyż tak mi się wydaje. Te pretensje do zatruty jad, jaki sączę w duszę. Panie pomóż mi kochać Ciebie więcej niż inni i piękniej niż inni.