Trzydziesty Czerwca

Trzynasta Niedziela Zwykła

Nabożeństwo czerwcowe dziś o godzinie 18.00.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek o godzinie 7.00 Msza Święta dla dzieci i młodzieży wyjeżdżających z ks. Patrykiem w góry.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski i Msza Święta.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja, wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź św., przed południem podczas Mszy Świętych, po południu od godziny 18.00 wieczorna Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej wystawienie N. Sakramentu, adoracja i Litania do Serca Pana Jezusa.

W pierwszą sobotę o godzinie 7.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy Świętej różaniec prowadzi pierwsza róża.

W Lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy Świętej o godzinie 11.30. w dni powszednie Msze Święte są o godzinie 7.00 i 18.30. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. W Piątki nie będzie Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 W sobotę wieczorem Msza Święta z Niedzieli.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: „Trzeba z młodymi iść naprzód – rozmowa z Biskupem Markiem Solarczykiem; Miara zbrodni – dlaczego Rzecznik Praw Obywatelskich broni przestępców i nie interesuje się losem pokrzywdzonych – mówi mecenas Marek Markiewicz. Zachęcamy do lektury!