Szósty Października

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja N. Sakramentu i procesja eucharystyczna połączoną z modlitwą różańcową o godzinie 17.45.

Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych codziennie o godzinie 17.45; z udziałem dzieci i młodzieży w poniedziałki środy i piątki o godzinie 17.00.

Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku.

W sobotę Ks. Biskup Romuald Kamiński udzielił pięciu naszym ministrantom promocji lektorskiej. Gratulujemy i cieszymy się razem z nowymi lektorami i ich rodzinami.

We środę o Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem różańcowym o godzinie 17.45.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem woluntariusze będą zbierać ofiary na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.

Zapowiadana nieustanna adoracja rozpocznie się od 28 października i potrwa do 11 listopada.

Od jutra rozpoczną się pracę brukarskie od wschodniej strony kościoła.