Dwudziesty Czwarty Listopada

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas każdej Mszy Świętej po modlitwie po Komunii odmawiamy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu P. Jezusa. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia można dziś uzyskać odpust zupełny. O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Podczas Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia książeczek.

W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na 2020 rok.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W minionym tygodniu zakończyliśmy codzienną adorację P. Jezusa w monstrancji z Medjugorie. Prośmy o świadectwa z doznanych łask. Świadectwa można składać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej spisane na stronie formatu A4. Będą one zamieszczone w specjalnej księdze pamiątkowej.

Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy Adwent.

Od poniedziałku drugiego grudnia rozpoczniemy kolędę.

Porządek kolędy od 2 do 10 grudnia:

Poniedziałek 2 grudnia: ul. Harmonistów, Kaczeńca, Korsuńska, Skokowa i Tęczowa.

Wtorek 3 grudnia: ul. Bronisława Czecha i Skrzyneckiego domki.

Środa 4 grudnia ul. Skrzyneckiego 33 i storczykowa 1, 3 i 5.

Czwartek 5 grudnia ul. Storczykowa pozostałe numery.

Piątek 6 grudnia ul. Strusia i Weselna

Sobota 7 grudnia ul. Cedrowa

Poniedziałek 9 grudnia ul. Potockich nr nieparzyste i ul. Akwarelowa.

Wtorek 10 grudnia ul. Potockich numery parzyste i ul. Otwarta.

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów o terminie kolędy jak również o odprowadzenie księży do sąsiadów. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na renowację wejściowych schodów naszej świątyni.