Ósmy Grudnia

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia

N. Maryi Panny

W Liturgii przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N. Maryi Panny. Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W Adwencie Roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 6.45. w sobotę Roraty są o godzinie 7.00. Po Roratach dla dzieci jest przygotowane śniadanie. O godzinie 6.00 w dolnym kościele od poniedziałku do piątku jutrznia, prowadzi Neokatechumenat.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej zebranie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Parafia organizuje wyjazd na Sztukę Teatralną do Seminarium. Wyjazd w sobotę 14 grudnia spod kościoła o godzinie 17.00 Koszt wyjazdu 5 zł. Zapisy u ks. Patryka w zakrystii.

W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych. Podczas Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia medalików.

Porządek kolędy od 9 do 21 grudnia

Poniedziałek 9 grudnia ul. Potockich nr nieparzyste i ul. Akwarelowa.

Wtorek 10 grudnia ul. Potockich numery parzyste i ul. Otwarta.

Środa 11 grudnia ul. Botaniczna

Czwartek 12 grudnia ul. Przyjaźni i ul. Piastowa

Piątek 13 grudnia ul. Rolnicza i ul. Powszechna

Sobota 14 grudnia ul. Karpacka

Poniedziałek 16 grudnia ul. Kościuszkowców domki i ul. Reszelska.

Wtorek 17 grudnia ul. Czarnoleska i Azaliowa

Środa 18 grudnia ul. Begonii

Czwartek 19 grudnia ul. Korkowa domki, ul. Magnolii, ul. Sezam i ul. Działowa.

Piątek 20 grudnia ul. Bychowska

Sobota 21 grudnia ul. Potockich 114 i 116.

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00 w sobotę od godziny 15.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów o terminie kolędy jak również o odprowadzenie księży do sąsiadów. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na renowację wejściowych schodów do naszej świątyni. Plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej parafii.