Dziewiętnasty Stycznia 2020

Druga Niedziela Zwykła

Schola dziecięca zorganizowała w dolnym kościele Kiermasz Ciast. Dochód jest przeznaczony na zimowisko. Zapraszamy do kosztowania słodkości.

Dziś podczas Mszy Świętej o godzinie 11.30 dzieci i nauczyciele ze Szkoły nr., 195 przedstawią jasełka.

Przeżywamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Modlimy się o łaskę pojednania i pokoju wśród wyznawców Chrystusa.

W poniedziałek przypada druga rocznica ingresu ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. W naszych modlitwach będziemy modlić się w intencji Ks. Biskupa. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek 21 stycznia o godzinie 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie wyjątkowo w auli Szkoły Sióstr Felicjanek. Spotkanie rozpocznie się koncertem ewangelizacyjnym i świadectwem zespołu „Wyrwani z Niewoli”. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Porządek Kolędy od 20 do 23 stycznia.

Poniedziałek 20 stycznia ul. Króla Maciusia 13

Wtorek 21 stycznia ul. Króla Maciusia 11A

Środa 22 stycznia ul. Króla Maciusia 7A

Czwartek 23 stycznia ul. Króla Maciusia 13A

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów o terminie kolędy jak również o odprowadzenie księży do sąsiadów. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na renowację wejściowych schodów do naszej świątyni. Plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej parafii. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!