Piąty Lipca

Czternasta Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja, Litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.

W miesiącu Lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy Świętej o godzinie 11.30., oraz w piątki Koronki do Miłosierdzia Bożego i Mszy Świętej o Miłosierdziu Bożym. Ponadto w czasie wakacji Msze Święte w dni powszednie są o godzinie 7.00 i 18.30. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. 

Ks. Diakon Przemek kończy w tym tygodniu w naszej parafii swoją praktykę duszpasterską. Dziękujemy Mu za obecność, pracę i modlitwę pośród nas i modlimy się, aby szczęśliwie doszedł do święceń kapłańskich. Drugą część swojej praktyki będzie odbywał w Parafii św. Patryka na Warszawskim Gocławiu, a z Parafii Św., Patryka przyjdzie do nas na praktykę Ksiądz Diakon Antoni Przybysz. 

W poniedziałek 13 czerwca po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwo Fatimskie i procesja. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury! Zachęcamy również do elektronicznej prenumeraty Tygodnika Idziemy.