Piętnasty Listopada

Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła

Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Ubogich. W naszych modlitwach i ofiarach wspieramy potrzebujących. 

Dzisiaj w dolnym kościele spotkanie młodzieży grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania: o godzinie 17.00  dziewczęta o godzinie 17.30 chłopcy. 

Ofiary Składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na seminarium duchowne. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji będziemy odmawiać Różaniec w intencji Ojczyzny i Kościoła.

We środę 18 listopada będziemy obchodzić 2 rocznicę Konsekracji Naszej Świątyni. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Uroczysta Suma  będzie  o godzinie 18.30 przewodniczył Jej będzie i kazanie wygłosi ks. Prałat Henryk Zieliński, redaktor naczelny Tygodnika Idziemy. O godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W Piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W Najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Swoje spotkanie formacyjne w dolnym kościele ma grupa młodsza młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: o godzinie 17.00 dziewczęta o godzinie 17.30 chłopcy.

Rekolekcje Adwentowe w tym roku wyjątkowo rozpoczną się 20 grudnia w IV Niedzielę Adwentu i trwać będą do wtorku 22 grudnia. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!