Siódmy Lutego

Piąta Niedziela Zwykła

Dziś przypada dzień imienin Pasterza Diecezji Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. W naszych modlitwach powierzamy Ks. Biskupa dobremu Bogu i prosimy o wszelkie potrzebne łaski w pasterzowaniu.

O godzinie 18.00 w dolnym kościele spotkanie męskiej Róży Różańcowej.

We środę zakończyliśmy Msze Święte kolędowe. Bardzo dziękujemy za obecność i wszystkie ofiary złożone na rzecz naszej Parafii.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość spowiedzi świętej.

W poniedziałki i piątki o godzinie 19.30 w dolnym kościele są głoszone katechezy o neokatechumenalne. W tym tygodniu będzie głoszony Kerygmat. Zapraszamy do wysłuchania.

We środę 0 godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej królowej Korony Polski. Po wieczornej Mszy Świętej przygotowanie śpiewów na Triduum Paschalne.

W czwartek w Liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Tego dnia w Kościele przypada Światowy Dzień Chorego. O godzinie 10.00 Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Chorych.

We czwartek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy młodzież i wszystkich, co czują się młodo do scholi młodzieżowej.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.