Dwudziesty Pierwszy Lutego

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

O godzinie 13.00 Msza Święta z nauką pasyjną a po niej Gorzkie Żale i procesja eucharystyczna. O godzinie 16.00 Msza Św., dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców za Szkoły Sióstr Felicjanek. W dolnym kościele spotkanie formacyjne dla młodzieży z grupy młodszej. O godzinie 17.00 dziewczęta o godzinie 17.30 chłopcy.

W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej. Jest to czas pokuty i nawrócenia. Zachęcamy również do udziału w nabożeństwach Stacyjnych w Kościołach Warszawy.

W Wielkim Poście od poniedziałku do piątku w Dolnym Kościele Jutrznia – prowadzi Neokatechumenat.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

We wtorek 23 lutego po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Króla Maciusia.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o godzinie 17.00. O godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

W najbliższą niedzielę 28 lutego o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców ze Szkoły Króla Maciusia.

Do puszek pod chórem zbieramy ofiary na Misyjne Dzieło „ad Gentes”.