Dwudziesty Ósmy Marca

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

Sytuacja pandemiczna jest dla nas kolejnym wyzwaniem. W kościele górnym i dolnym może przebywać w sumie 65 osób. Są wyznaczone miejsca, które zajmujemy, żeby zachować bezpieczeństwo sanitarne. Na zewnątrz kościoła są ławki i uruchomione nagłośnienie. Prosimy wszystkich uczestników Liturgii o roztropność i odpowiedzialność za siebie.
Przed kościołem rodzice i opiekunowi scholi, rozprowadzają palmy, świece i figurki na wielkanocny stół. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wakacje dla dzieci.

Dziś o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców ze Szkoły Króla Maciusia.
W Wielki Poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

W Wielki Wtorek i Wielką Środę, spowiedź święta rano podczas Mszy Świętych i od godziny 18.30 do 20.00
W piątek zakończyły się rekolekcje dla uczniów Szkoły Króla Maciusia. Słowa podziękowania dla księży Jana, Patryka i S. Florentyny za ich poprowadzenie jak również wszystkim pomagającym. Bóg zapłać.