Osiemnasty Kwietnia

Trzecia Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnego czytania Pisma Świętego w naszych domach.

Po Mszy Świętej o godzinie 13.00 społeczność, Szkoły nr 195 im., Króla Maciusia przedstawi apel poświęcony 81 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Na placu przed Kościołem jest posadzony Dąb Pamięci dedykowany aspirantowi policji Wilhelmowi Rautszko zamordowanemu w Twerze. W kruchcie kościoła w gablocie, jest przedstawiona okolicznościowa wystawa. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Dziś o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci ze szkoły Sióstr Felicjanek. Podczas Mszy Świętej dzieci odnowią przyrzeczenia chrztu świętego. Zarówno te zgromadzone w kościele jak i te, które będą uczestniczyć poprzez transmisję. Prosimy rodziców, żeby pomogli dzieciom w uczestnictwie we Mszy Świętej.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest spowiedź święta.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej zebranie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Króla Maciusia.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek przypada Uroczystość Św. Wojciech, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Z racji Uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

Prosimy o przekazanie 1% podatku na Caritas naszej parafii. W zakrystii można zostawić PIT za 2020 rok i w następną niedzielę go odebrać wypełnionym. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na Caritas naszej Parafii. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!