Dziewiąty Maja

Szósta Niedziela Wielkanocna

Nabożeństwa majowe w naszej parafii codziennie o godzinie 18.00.

Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem majowym o godzinie 18.00.

W czwartek nabożeństwo majowe razem z nabożeństwem fatimskim i procesją po wieczornej Mszy Świętej.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Od godziny 16.00 spowiedź dla uczniów klas trzecich ze Szkoły Króla Maciusia, przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

W sobotę 15 maja Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla uczniów klas trzecich ze Szkoły Króla Maciusia, według ustalonego porządku.

W najbliższą niedzielę 16 maja w Liturgii będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.