Szesnasty Maja

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Dziś w Liturgii Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Nabożeństwo majowe razem z nowenną do Ducha Świętego o godzinie 18.00.

W poniedziałek w Liturgii Uroczystość Św. Andrzeja Boboli Prezbitera i Męczennika, głównego patrona Polski. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Po wieczornej Mszy Św., do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem majowym i nowenną do Ducha Świętego.

W sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego. Po wieczornej Mszy Świętej czuwanie modlitewne grup parafialnych.

Przypominamy o obowiązku spowiedzi i komunii wielkanocnej.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: Św., Józef i Kapłaństwo – pisze ks. Jacek Stefański; Małżeństwo po katolicku – rozmowa z ks. prof., Wojciechem Góralskim; Czy Ewangelia dopuszcza rozwody-pisze ks. prof., Jacek Salij – zachęcamy do lektury!