Dwudziesty Siódmy Czerwca

Trzynasta Niedziela Zwykła

Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim udającym się na wypoczynek, życzymy udanych wakacji i szczęśliwych powrotów do domu. O godzinie 18.00 nabożeństwo czerwcowe.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej adoracja N. Sakramentu do godziny 20.00.

We wtorek w Liturgii Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na konserwację Bazyliki św. Piotra w Rzymie, oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.

We środę nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski, razem z nabożeństwem czerwcowym.

Podczas wakacji w lipcu i sierpniu Msze Święte w dni powszednie są o godzinie 7.00 i 18.30. w niedzielę i święta Msze Święte są o godzinie 7.00; 8.30; 10.00; 13.00 i 18.30. W lipcu i sierpniu w poniedziałki i soboty kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Od 5 lipca górny kościół będzie wyłączny z użytkowanie ze względu na planowany remont kruchty kościoła. Msze Święte będą w dolnym kościele.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja. Wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta podczas Mszy Świętych. Wieczorna Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. W sobotę w Liturgii Święto Św. Tomasza Apostoła. Po Mszy Świętej, adoracja, medytacja i różaniec.

Słowa podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy przyczynili się do upiększenia groty M. Bożej.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury    !