Dwudziesty Drugi Sierpnia

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

Dzisiaj żegnamy w naszej Parafii księży Patryka i Jana. Ksiądz Patryk idzie do Parafii Wniebowzięcia N. Maryi Panny w Zerzniu, a Ksiądz Jana do Parafii Narodzenia N. Maryi Panny w Płudach w Warszawie. Dziękujemy za pracę i wszelkie dobro, jakie czynili dla naszej Parafii i życzymy wielu łask bożych na nowych Parafiach.

W czwartek Uroczystość N. Maryi Panny Częstochowskiej. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.

Trwają prace remontowe w kruchcie kościoła w najbliższym tygodniu zostanie dokończone układanie nowej posadzki. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie i remont naszej świątyni.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest dedykowany śp. Księdzu Arcybiskupowi Henrykowi Hoserowi SAC.