Dwudziesty Szósty Września

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

Dziś w Kościele w Polsce odbywa się liczenie wiernych, zarówno uczestniczących we Mszy Świętej, jak również przystępujących do Komunii Świętej. Na Mszy Świętej o godzinie 11.30 rozstrzygnięcie konkursu o Kardynale Stefanie Wyszyńskim. O godzinie 16.00 Msza Święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na spłacenie części należności za wykonane prace remontowe kruchty kościoła.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. Po wieczornej Mszy Świętej próba chóru. W pierwsze i trzecie środy miesiąca po wieczornej Mszy Świętej zbiórka ministrantów.

We czwartek po wieczornej Mszy Świętej modlitwa uwielbienia. Prowadzi ks. Marek i Odnowa W Duchu Świętym. Modlitwa uwielbienia będzie w każdy ostatni czwartek miesiąca.

Od piątku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00. Dla młodzieży i dorosłych o godzinie 17.45.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź święta przed południem podczas Mszy Świętych. Po południu od godziny 15.00, 17.00 i 18.00.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta, o godzinie 17.00 różaniec z udziałem dzieci, o godzinie 17.45 różaniec dla młodzieży i dorosłych, o godzinie 18.30 Msza Święta wotywna o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej wymiana tajemnic różańca.

W Pierwszą sobotę o godzinie 8.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Mary. Z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty pójdziemy z posługą sakramentalną do chorych.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!