Dziesiąty Października

Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

Przeżywamy Niedzielę Papieską. Przed kościołem woluntariusze zbierają ofiary na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży. O godzinie 17.45 różaniec. Na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania i ich rodziców.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas adoracji jest spowiedź święta.

We środę o godzinie 17.00 Nabożeństwo Fatimskie i procesja razem z nowenną do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii Tercet męski VIES BONUM. Panowie pochodzą z Białorusi osiedlili się w Polsce i śpiewem uwielbiają Boga.

W najbliższą niedzielę 17 października w Katedrze Warszawsko Praskiej o godzinie 12.30 Mszą Świętą rozpocznie się Procesja Różańcowa za Polskę. Zapraszamy do modlitwy!