Siódmy Listopada

Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. o godzinie 18.00 w dolnym kościele spotkanie męskich róż różańcowych. Na wieczorną Mszę Świętą i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

Pan Paweł Jakubiak podjął w naszej parafii posadę organisty. Życzymy mu wielu lat owocnej pracy pośród nas.

W czwartek przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 18.30 Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny a po Mszy Świętej wspólne śpiewanie pieśni legionowych.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę 14 listopada i w poniedziałek 15 listopada będzie wizytacja kanoniczna naszej parafii. Będziemy gościć J. E. Ks. Biskupa Jacka Grzybowskiego, który będzie razem z nami się modlił i poznawał życie naszej parafii.

Od poniedziałku 15 listopada będzie księga intencji mszalnych na przyszły rok 2022.