Szósty Marca

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

W świetlicy Caritas prowadzimy zbiórkę darów rzeczowych, dla uchodźców z Ukrainy takich jak: koce, kołdry, poduszki, pościel, ręczniki oraz ubrania, a także kosmetyki – mydła, płyny do kąpieli czy pasty do zębów. Możemy przyjąć tylko rzeczy nowe. Dary będą przekazane uchodźcom do ośrodka Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Urlach oraz w innych miejscach pobytu na terenie naszej diecezji. Rodziny czy osoby, które chciałyby przyjąć uchodźców pod swój dach prosimy o zgłaszanie się do woluntariuszy dyżurujących w świetlicy Caritas. Po Mszy Świętej o godzinie 13.00 Gorzkie Żale z procesją eucharystyczną. O godzinie 18.00 kolejny dzień Nowenny do Świętego Andrzeja Boboli. Po wieczornej Mszy Świętej w dolnym kościele spotkanie męskich róż różańcowych.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

W poniedziałki i czwartki w dolnym kościele w ramach katechez neokatechumenalnych będzie głoszony kerygmat.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

Od 9 marca rozpoczniemy w naszej parafii Kurs przedmałżeński. Katechezy będą odbywać się w środy i piątki o godzinie 19.30 w świetlicy caritas. Prowadzi ks. Marek.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. O godzinie 17.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci; o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych; o godzinie 19.30 Droga Krzyżowa dla młodzieży uczącej się i pracującej.

W Wielkim Poście w dolnym  kościele od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00 jutrznia. Prowadzi Neokatechumenat.

W najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 w dolnym koście dla młodzieży skrutacja Pisma Świętego oraz adoracja. Po skrutacji agapa – zapraszamy. Na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania – po Mszy Świętej katecheza. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer jest zatytułowany: „Post w cieniu wojny” dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla uchodźców.