Pierwszy Maja 2022

Trzecia Niedziela Wielkanocna

Dziś rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W naszej parafii odprawiane są codzienni o godzinie 18.00. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja i procesja eucharystyczna razem z nabożeństwem majowym o godzinie 18.00.

We wtorek w Liturgii Uroczystość Matki Boskiej Królowej Polski. W naszej Parafii przypada odpust Tytułu Kościoła. Parafialna Świątynia jest dedykowana Matce Boskiej Królowej Korony Polski. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Boskiej Królowej Korony Polski.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja. Wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta przed południem podczas Mszy Świętych a po południu od godziny 15.00 i 18.00. Wieczorna Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca. w pierwszą sobotę o godzinie 8.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy Świętej adoracja, medytacja i różaniec. Z racji pierwszej soboty pójdziemy z posługą sakramentalną do chorych.

W najbliższą niedzielę 8 maja o godzinie 18.00 w dolnym kościele spotkanie męskich róż różańcowych. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na koncert franciszkańskiego zespołu „Pokój i Dobro”. Są to bracia zakonni z Seminarium z Łodzi Łagiewnik, którzy chcą podzielić się z nami swoimi talentami muzycznymi. Zapraszamy do wysłuchania franciszkańskich nutek.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest poświęcony Maryi Królowej Polski – zachęcamy do lektury!