Ósmy Maja

Czwarta Niedziela Wielkanocna

Niedziela Dobrego Pasterza

Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne.  

Zapowiadany na dzisiaj koncert braci franciszkanów z Łagiewnik został odwołany z powodu choroby członków zespołu. 

Dziś po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę do Świętego Andrzeja Boboli o pokój dla Ukrainy i jedność i zgodę w naszym narodzie. Nowennę odmawiamy po nabożeństwie majowym.

W poniedziałek w Liturgii Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. 

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Od godziny 16.00 spowiedź rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, ze Szkoły Króla Maciusia. 

W piątek nabożeństwo majowe i nowenna do św. Andrzeja Boboli po wieczornej Mszy Świętej razem z nabożeństwem fatimskim. Jeśli będzie dobra pogoda pójdziemy z procesją na zewnątrz kościoła.

W najbliższą sobotę w Liturgii Uroczystość M. Boskiej Łaskawej, głównej Patronki Warszawy. O godzinie 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci ze Szkoły Króla Maciusia.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy – Ksiądz w oczach wiernych – o tym, co świeccy chcą wiedzieć o idealnych kapłanach, oraz o księdzu Sławku Abramowskim naszym parafianinie, który rozeznał powołanie do kapłaństwa będąc już doświadczonym lekarzem.  Zachęcamy do lektury!