Piętnasty Maja

Piąta Niedziela Wielkanocna

Dziś o godzinie 18.00 nabożeństwo majowe razem z nowenną do św. Andrzeja Boboli. 

Jutro w Liturgii Uroczystość św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.  Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem majowym. 

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Od godziny 16.00 spowiedź święta dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Sióstr Felicjanek. 

W sobotę o godzinie 11.00 Uroczystość pierwszej Komunii Świętej dzieci za Szkoły Sióstr felicjanek.

W najbliższą niedzielę 22 maja po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie organizacyjne, młodzież klas ósmych i ich rodziców, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W Najnowszym numerze Tygodnika Idziemy między innymi: wstępniak ks. Henryka Zielińskiego, św., Jan Paweł II w Dolinie Aosty wspomina ks. Waldemar Turek, czy „koszty wojny” o których pisze Kazimierz Dadak,  oraz wiele innych ciekawych artykułów i felietonów – zachęcamy do lektury!