Dwudziesty Szósty Czerwca

Trzynasta Niedziela Zwykła

Dziś ostatnia niedziela według zwykłego porządku. Od jutra do 28 sierpnia Msze Święte będą odprawiane w naszej parafii według porządku wakacyjnego. W dni powszednie Msze Święte będą o godzinie 8.00 i 18.30 w niedziele i święta Msze Święte będą o godzinie 7.00; 8.30; 10.00; 13.00 i 18.30. W czasie wakacji w piątki nie będzie o godzinie 15.00 Koronki do Miłosierdzia Bożego i Mszy Świętej o Miłosierdziu Bożym. Kancelaria parafialna czynna według zwykłego porządku. Od poniedziałku do piątku przed południem od godziny 9.00 do 10.00 oraz we wtorki, środy i czwartki od godziny 17.00 do 18.00. 

Nabożeństwa czerwcowe są w naszej parafii po wieczornej Mszy Świętej.

Wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy bożego błogosławieństwa, wytchnienia od codziennych trudów i szczęśliwych powrotów z wypoczynku. 

Słowa podziękowania dla wszystkich, którzy brali czynny udział w nabożeństwach i procesji eucharystycznej przez całą Oktawę Bożego Ciała.

Dziękujemy Panu Bogusławowi Ostrowskiemu i Firmie Ostropol za ufundowanie kiełbasek i kaszanki na parafialny piknik. Jak również wszystkim sponsorom i osobom przygotowującym i obsługującym stoiska. Dary zebrane na pomoc Ukrainie zostały przekazane do Sióstr Salezjanek we Lwowie i z stamtąd trafią do potrzebujących. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. sakramentu. 

We środę w Liturgii Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Taca na konserwację bazyliki Św. Piotra w Rzymie. O godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej korony Polski. 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź święta przed południem podczas Mszy Świętych; po południu od godziny 18.00. wieczorna Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej wystawienie N. Sakramentu, adoracja i litania do Serca Pana Jezusa. Po adoracji spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca.  W pierwszą sobotę o godzinie 8.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy Świętej adoracja, medytacja i różaniec.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!