Dwudziesty Pierwszy Sierpnia

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek w Liturgii Uroczystość M. Boskiej Częstochowskiej. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Z racji Uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: „Trudne świadectwo” wstępniak ks. Zielińskiego o celibacie; „W obronie chrześcijan” – rozmowa z Anną Marią Siarkowską,; ks. Piotr Wawrzyniak – król czynu,  postać poznańskiego kapłana walczącego z germanizacją – przypomina Ignacy Masny – zachęcamy do   lektury!

Pod chórem są wyłożone blankiety dla osób, które chcą udzielić poparcia obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej, zmieniającej zapisy Kodeksu Karnego tak, aby polskie prawo respektowało i szanowało przekonania religijne chrześcijan w naszym kraju.