Dziewiąty Października

Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

O Godzinie 17.45 Różaniec. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania. 

Różaniec w naszej Parafii dla młodzieży i dorosłych codziennie o godzinie 17.45 prowadzi Żywy Różaniec. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. 

We środę o godzinie 17.45 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem różańcowym. Na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy Świętej katecheza dla nich.

We czwartek 13 października ostatnie nabożeństwo fatimskie. Różaniec i procesja po wieczornej Mszy Świętej.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. 

W najbliższą niedzielę przed kościołem woluntariusze będą zbierać ofiary na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Fundusz jest żywym pomnikiem dedykowanym Św. Janowi Pawłowi II. Wspieramy w ten sposób zdolną a niezamożna młodzież z naszej Ojczyzny. Przedstawiciele Drogi Neokatechumenalnej będą przed kościołem rozdawać ulotki i zapraszać na katechezy, Które rozpoczną się w naszej parafii w poniedziałek 17 października o godzinie 19.00 w dolnym kościele. Również w najbliższą niedzielę będziemy gościć  w naszej parafii Panią Dominikę Przybysz, wolontariuszkę misyjną m.in. w Indiach i Urugwaju, a obecnie prelegentkę organizacji Open Doors, zajmującej się problemem prześladowań i dyskryminacji chrześcijan w świecie.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer jest poświęcony małżeństwu i rodzinie – zachęcamy do lektury!