Jedenasty Grudnia

Trzecia Niedziela Adwentu

Pod chórem Panie z Bractw Parafialnych sprzedają opłatki i świece Caritas. Dochód jest przeznaczony na utrzymanie naszej świątyni.

O godzinie 15.00 w dolnym kościele skrutacja Pisma Świętego. Zapraszamy do modlitwy Słowem Bożym.

O godzinie 18.00 w świetlicy Caritas spotkanie męskich róż różańcowych.

Na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne dla nich.

Po wieczornej Mszy Świętej w dolnym kościele nauka śpiewania kolęd – zaprasza nasz chór.

W adwencie od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00 w dolnym kościele jutrznia – prowadzi Neokatechumenat. Roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 6.45., w sobotę Roraty są o godzinie 7.00. Po Roratach dla dzieci będzie przygotowane śniadanie.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Od najbliższej niedzieli schola będzie rozprowadzać sianko i pierniczki na wigilijny stół. Dochód jest przeznaczony na zimowisko da scholi.