Piętnasty Stycznia

Druga Niedziela Zwykła

Pod chórem zbieramy podpisy poparcia pod projektem obywatelskim aby pozyskać środki na renowację schodów wejściowych do naszej świątyni.

Dziś po Mszy Świętej o godzinie 13.00 dzieci ze Szkoły Króla Maciusia przedstawią Jasełka – Zapraszamy.

O godzinie 15.00 w dolnym kościele skrutacja Pisma Świętego zachęcamy dorosłych i młodzież do modlitwy Słowem Bożym.

We środę rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. O godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek przypada 5 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji. W naszych modlitwach będziemy prosić dobrego Boga o wszelkie łaski potrzebne dla Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W  niedzielę 22 stycznia po wieczornej Mszy Świętej młodzież z Drogi Neokatechumenalnej przedstawi widowisko przybliżające osobę śp.,  Karmen Hernandez współzałożycielkę Drogi. Po przedstawieniu zbiorą ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.

W kruchcie kościoła są wyłożone ulotki parafialnej Caritas. Przekazując 1% podatku na Caritas naszej Parafii wspomagamy jej działalność na rzecz osób potrzebujących.

Porządek Kolędy od 16 do 28 stycznia

Poniedziałek 16 stycznia ul.: Akwarelowa; Azaliowa; Begonii; Br. Czecha; Czarnoleska.

Wtorek 17 stycznia ul.: Bychowska i Magnolii.

Środa 18 stycznia ul. Weselna i Strusia.

Czwartek 19 stycznia ul.: Cedrowa.

Piątek 20 stycznia ul.: Potockich.

Sobota 21 stycznia ul.: Storczykowa; Skrzyneckiego; Skokowa.

Poniedziałek 23 stycznia ul.: Kościuszkowców; Korkowa; Działowa; Otwarta i Piastowa.

Wtorek 24 stycznia ul.: Reszelska i Sezam.

Środa 25 stycznia ul.: Botaniczna; Kaczeńca i Karpacka.

Czwartek 26 stycznia ul. Rolnicza i Powszechna.

Piątek 27 stycznia ul. Przyjaźni.

Sobota 28 stycznia termin dla wszystkich tych rodzin, które z różnych powodów nie zapisały się na kolędę w wyznaczonym terminie.

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00 w sobotę od godziny 16.00. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na renowację wejściowych schodów do naszej świątyni.