Dwudziesty Drugi Stycznia

Trzecia Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.

Pod chórem zbieramy podpisy poparcia pod projektem obywatelskim aby pozyskać środki na renowację schodów wejściowych do naszej świątyni.

Po wieczornej Mszy Świętej młodzież z Drogi Neokatechumenalnej przedstawi widowisko dedykowane śp., Karmen Hernandez współzałożycielce Drogi. Po przedstawieniu będą zbierać ofiary na tegoroczne spotkanie młodych z Papieżem Franciszkiem w Lizbonie.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę 29 stycznia po wieczornej Mszy Świętej nasz parafialny Chór zaprasza na koncert kolęd a po koncercie na wspólne kolędowanie. Wstęp wolny.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest zatytułowany: W jaki Kościół wierzymy? Zachęcamy do lektury!

Porządek Kolędy od 23 do 28 stycznia

Poniedziałek 23 stycznia ul.: Kościuszkowców; Korkowa; Działowa; Otwarta i Piastowa.

Wtorek 24 stycznia ul.: Reszelska i Sezam.

Środa 25 stycznia ul.: Botaniczna; Kaczeńca i Karpacka.

Czwartek 26 stycznia ul. Rolnicza i Powszechna.

Piątek 27 stycznia ul. Przyjaźni.

Sobota 28 stycznia termin dla wszystkich tych rodzin, które z różnych powodów nie zapisały się na kolędę w wyznaczonym terminie.

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00 w sobotę od godziny 16.00. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na renowację wejściowych schodów do naszej świątyni.