Dwudziesty Piąty Czerwca

Dwunasta Niedziela Zwykła

O godzinie 18.00 nabożeństwo czerwcowe. O godzinie 18.30 Msza Święta na zakończenie roku pracy scholi młodzieżowej. 

Od jutra 26 czerwca, do poniedziałku 28 sierpnia, Msze Święte w naszej parafii będą sprawowane według wakacyjnego  porządku. W niedziele i święta Msze Święte będą o godzinie: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30 i 18.30. W dni powszednie Msze Święte będą o godzinie 8.00 i 18.30. Kancelaria parafialna będzie czynna według stałego porządku. Od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 10.00 i we wtorki, środy i czwartki od godziny 17.00 do 18.00. W wakacyjnym porządku w piątki nie będzie Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 i Mszy Świętej o Miłosierdziu Bożym.  

We środę nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem czerwcowym. Wieczorna Msza Święta z Uroczystości Św. Apostołów Piotra i Pawła. 

We czwartek w Liturgii Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na konserwację Bazyliki św. Piotra w Rzymie. 

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. O godzinie 8.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest zatytułowany: „jak być tatą” – zachęcamy do lektury!