Dwudziesty Sierpnia 2023
Dwudziesta Niedziela Zwykła.


Dzisiaj obchodzimy wspomnienie św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła; jest to dzień imienin naszego Księdza Proboszcza; polecamy go modlitwom wszystkich parafian. O godz. 10.00 Msza święta w intencji Księdza Proboszcza.
W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.
We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.
W sobotę będziemy obchodzić uroczystość NMP Częstochowskiej; Msze święte jak w dzień powszedni. O godzinie 11.30 uroczysta Msza święta, na której s. Weronika, nasza zakrystianka, złoży śluby wieczyste.
Sierpień jest miesiącem trzeźwości. W Kaplicy M. Boskiej jest wyłożona Księga Postanowień Abstynenckich. Zachęcamy do podejmowania wyrzeczeń. Podejmując życie w trzeźwości pomagamy tym, którzy zmagają się z nałogiem alkoholowymi różnymi innymi uzależnieniami.
Trwa remont schodów wejściowych do naszej świątyni. Zwłaszcza w niedziele prosimy o wchodzenie klatkąschodową od dolnego kościoła, a wychodzenie klatką schodową przy świetlicy Caritas.Te utrudnienia będą trwały około miesiąca.Kancelaria parafialna jest na czas remontu przeniesiona do świetlicy Caritas.